Poznaj nas

Historia naszej firmy sięga roku 1989. Jej początki związane były z produkcją, a w miarę upływu czasu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o handel. W pierwszym okresie firma funkcjonowała ze stacjonarnymi punktami sprzedaży, a wraz z rozwojem technologii i zmieniającymi się trendami, postawiliśmy na rozwijającą się sprzedaż internetową.

Nasz pierwszy krok w świecie e-commerce to sprzedaż na platformie Allegro. Z czasem jednak rozszerzyliśmy swoją obecność, stając się aktywnymi graczami na największych platformach sprzedażowych w Europie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiej grupy klientów, zapewniając im dostęp do wysokiej jakości produktów i usług.

Aktualnie można nas znaleźć na takich platformach jak: Amazon, eBay oraz Cdiscount.

Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

35

Od tylu lat istnieje nasza firma

Nie zwalniamy! Z każdym rokiem staramy się coraz bardziej rozwijać!

3

To liczba platform e-commerce, na których można znaleźć nasze produkty

Naszą sprzedaż prowadzimy na platformach: Amazon, eBay oraz Cdiscount

8

Do tylu krajów bezpośrednio sprzedajemy nasze produkty

Nasze produkty można bezpośrednio kupić w następujących krajach: Polska, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Niderlandy, Szwecja, Belgia, lecz Europejczycy również z innych krajów bez problemu mogą dokonać zakupów.

Współpraca hurtowa

Współpraca hurtowa

Jako dynamicznie rozwijający się podmiot w branży handlowej, jesteśmy otwarci na nawiązanie partnerskich relacji biznesowych z innymi przedsiębiorstwami.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) współpracą hurtową z naszą firmą, skontaktuj się z nami –  za pomocą formularza kontaktowego na podstronie „Kontakt”, mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i omówimy szczegóły naszej potencjalnej współpracy.

Nie czekaj dłużej – dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych i rozwiń swoją działalność razem z nami!